La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

konto usunięte

34

Mam nadzieje że Valverde wreszcie postawi na pozycji środkowego obrońcy Umtitiego. Dla mnie jest to zawodnik lepszy od Lengleta i jeżeli jest zdrowy to powinien wrócić do podstawowej 11.

13

@Janiama Ja postawiłbym na Francuską parę na środku obrony.

konto usunięte

14

@Janiama ja to bym chciał zobaczyć ich razem a Pique na ławce

1

@Janiama Lenglet ostatnio gra fatalnie. To pod presja wybija, to sie spoznia. U Samu problemem moga byc pojedynki 1v1, a cala reszta jest na wysokim poziomie ostatnio.

0

@IronSanHybrid Todibo, Umtiti?

konto usunięte

9

@IronSanHybrid @Lord_Vader Nie, Panowie to że Umtiti czy Lenglet tak łatwo wkomponowali się w Barcelonę to wielka zasługa Gerarda. Pique to bardzo inteligentny człowiek po za boiskiem ale na boisku jest mega inteligentnym piłkarzem. Naprawdę to jest klasowy obrońca i jak on by nam wypadł z powodu kontuzji to byłby dramat dla zespołu.

1

@Janiama któż to wie, jakie argumenty w głowie Ernesto siedzą, że robi to co robi :)

konto usunięte

0

@Gaucho Jak widzisz mnie nie słucha :)

1

@Janiama Ja uważam, że czas żegnać się z piłkarzami starej gwardii.

1

@Rewolucja123 Lenglet Umtiti.

konto usunięte

5

@Janiama Nigdy nie ogarnę fenomenu Lengleta, niezwykle archaiczny defensor, wolny, niezbyt dobrze wyprowadza piłkę, popełnia proste błędy w defensywie które obrońcy w takim klubie nie wypada ich robić, do tego brakuje mu dynamiki co jest obecnie podstawą nawet piłkarza.

konto usunięte

1

@Chwytliwy Z innym obrońcą wygląda już całkiem inaczej. Ma szczęście że obok jest Pique czy też Varane bo przy np. Bednarku niczym by się nie wyróżniał.

1

@IronSanHybrid ja uważam, że potrzeba skończyć z nietykalnością i kogoś kto starą gwardię złapie za pysk.

1

@Gaucho Też tak uważam.

7

@Lord_Vader Ale Pique gra bardzo dobrze ostatnio. Dochodził do formy jak zwykle pół sezonu i to wtedy był czas na taką zamianę czy rotację. Teraz to byłoby bez sensu.

konto usunięte

0

@Gaucho Ale nie można wylewać dziecka z kąpielą. To że jest starszy nie znaczy że ma wylecieć ze składu. No chyba że jest słabszy ale na Boga od jakiego środkowego obrońcy jest słabszy?

1

@Janiama Prawda jest taka że Pique jest organizatorem linii obrony, Lenglet czy Umtiti go uzupełniają. Jak Pique odejdzie to będziemy mieli problem, Gerard wiadomo że ma odpały i cżęsto jesienią mam ochotę go rozszarpać ale pozostała dwójka miała epizody dobrej formy a Umtiti niesamowicie zjechał do bazy z formą, z Romą pamiętam to sie skompromitował

0

@sebo939 Ja tam się nie zgadzam, bo w latach 2016-2018 najlepszym stoperem był Umtiti. Pique z Romą też się skompromitował, bo go Dzeko przestawiał w tamtym meczu jakby 16 letni byk grał przeciwko 12 letniemu chuderlakowi na orliku.

0

@daniel32778 W jednej akcji tak ale Umtiti to sabotował zdecydowanie bardziej niż on

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?