La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

konto usunięte

74

Księżyc jest ważniejszy od słońca, ponieważ świeci w nocy kiedy jest ciemno, w przeciwieństwie do słońca, które świeci w dzień mimo tego, że jest jasno.

0

@Artsss Księżyc jak już to odbija światło. Czyli „świeci” światłem odbity :>

0

@Artsss A co jak jest nów?

5

@IronSanHybrid Przecież księżyc to słońce. Tylko, że nocne. ;)

6

@Artsss Ta teoria może i by przeszła, ale w ośrodku dla upośledzonych umysłowo ;)

0

@Artsss zgadzam sie, na dodatek dodam kolejne minusy słońca:
Razi oraz potrafi poparzyć
#teamksiezyc

konto usunięte

0

@Artsss I byłoby jasno za dnia bez słońca?

1

@Artsss Ty się śmiejesz a ja za studenckich czasów na jednej domówce widziałem blondynkę która nie wierzyła w gwiazdy. I choć ludzie się zniej śmiali to była uoarta. Dlaczego nie wierzyła? Bo nikt tam nigdy nie był i nie mógł stwierdzić czy one naprawdę są...

konto usunięte

1

@Artsss Po zniszczeniu przez Morgotha i Ungoliantę Drzew Valinoru i ich ucieczce do Śródziemia, zrozpaczeni Valarowie podjęli decyzję o stworzeniu Słońca i Księżyca. Yavanna zerwała z Telperiona ostatni srebrny kwiat, a z Laurelinu ostatni złoty owoc. Manwë pobłogosławił je, Aulë zrobił naczynia dla nich, a Varda uczyniła z nich lampy niebios.

Sterowanie Słońcem i Księżycem Valarowie powierzyli Majarom: Arienie, służącej Vány, i Tilionowi z orszaku Oromëgo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?