La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1805 Culés

0

W tym sezonie nie wierzę w zdobycie LM. Ostatnio taką sytuacje miałem w sezonach 2012 2013 i kolejnym z Martino. Byłbym pozytywnie zaskoczony jakby, tak się stało, ale też nie wiele by się zmieniło w następnym sezonie. Barca z sezonu 2012 2013 była resztkami Pepa i tylko w lidze była mocna, a Barca Martino była zgnojona i zmieszana z błotem, bo Tata chciał coś zmienić. Dalej uważam, że Valverde dostał dużo więcej zaufania niż Argentyńczyk.

0

@daniel32778 dostal wuecej bo wygral 2 la ligi z rzedu wiec przemysl te glupoty

0

@amanter Przeczytaj jeszcze raz i może pożniej odpiszesz z sensem.

0

@amanter Martino także prawdopodobnie wygrałby ligę gdyby sędzia nie odgwizdał spalonego, którego nie było przy bramce Messiego w ostatnich minutach w meczu z Atletico ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?