La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

3

Zarząd Barcy pod względem sportowym jest niewypałem. Nie odbieram im zasług z aspektów biznesowych (sponsorzy itp.). Jednak poziom sportowy pozostaje na niezmiennym pułapie od 4 lat lub jest niższy.
Jeżeli porażka w derbach była sygnałem, że z drużyną dzieje się coś nie tak, to kompromitacje z Romą, Liverpoolem i blamaż z Valencią w PK nie dały jasnych sygnałów, że ten trener i zespół nie zrobią kolejnych kroków do przodu?

Zarząd próbuje ratować się Xavim, który jest ikoną tego klubu. Z jednej strony Xavi dostanie 5 miesięcy na przetestowanie zawodników i poprawienie jakości gry. Z drugiej, jesteśmy na szczycie w tabeli, gramy w PK i walczymy o LM. Tutaj nadal będzie trwać walka o trofea. Ewentualne odpadnięcie z pucharów lub przegrane mistrzostwo spadnie niestety na konto Xaviego. Właśnie tego się obawiam, że zarząd jest w stanie poświęcić naszą krystaliczną ikonę dla uratowania swojego wizerunku.

Dla mnie Xavi będzie geniuszem trenerskim na poziomie Guardioli lub jeszcze go przebije. Jego mądrość pozaboiskowa, styl wypowiedzi i analiza taktyki są na najwyższym poziomie. Niestety uważam, że jego przyjście w tym momencie, będzie za szybkie o co najmniej 5 miesięcy.

konto usunięte

0

@Jack Sparrow No poziom finansowy jest doskonały. Drabinka finansowa rezje..... do granic możliwości, kupujemy za krocie koty w worku i sprzedajemy, a raczej wypożyczamy za śmieszne pieniądze. Zdecydowanie tak poziom biznesowy jest doskonały.

0

@Sheepfan nie jest doskonały, ale za kadencji Bartomeu podpisano wiele umów sponsorskich i partnerskich. Model biznesowy Barcy znacznie się rozwinął. Osobną tematyką jest kwestia płac, która została poważnie zaburzona. Jednak jest to efekt wielu zaniedbań.
Dzisiaj coraz mniej liczy się klub jako instytucja z tradycją, fantastycznymi kibicami, sukcesami. Jeżeli przegrasz batalię o pieniądze, to stracisz zawodnika.

Są przykłady, że można tanio kupować i mieć świetnych grajków, ale żeby mieć grajków pokroju Robertsona, to trzeba posiadać wybitnego trenera. My obecnie takiego nie mamy.

0

@Jack Sparrow w derbach byl remis.

0

@Rewolucja123 faktycznie, dzięki! To już przyzwyczajenie do wtop EV :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?