- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
9
Nie wiem jak można pisać, że jak Valverde ma czuć się teraz po tych rozmowach zarządu z Xavim i jak ma normalnie wrócić do pracy? Xd
Prawda taka, że on powinien dawno siedzieć spakowany na walizkach bo gra jest daleka od oczekiwań i powinien mieć świadomość tego, że tylko cudem uchronił głowę po ostatniej kompromitacji w lidze mistrzów, a na domiar w tym sezonie notuje koszmarne wyniki. Kwestią czasu jest kiedy wyleci, a klub wiadomo, że musi się zabezpieczyć.
3
@Ratamahatta wie, ze skompromitował klub kilka razy. Wie, ze teraz jest syf z jego nazwiskiem w klubie i nie panuje jakaś super atmosfera, a i tak siedzi i się nie poda do dymisji. Nie rozumiem tego.
4
@Ratamahatta Jakie to były te koszmarne wyniki w tym sezonie? Poza meczem z Atletico, który zresztą absolutnie nie był zły, a bardzo pechowy.
0
@Ratamahatta spakowany na walizkach powiadasz...
0
@Ratamahatta Myślę, że ma to gdzieś, czy go zwolnią czy nie to i tak grubą kasę weźmie.
0
@damianex10 np porażka z Granadą, czy mecz z Espanyolem
0
@filipVeB No to fakt, można dodać też mecz z Levante. Ale pisząc, że Valverde notuje koszmarne wyniki można by uznać, że takich meczów było przynajmniej 3 razy tyle, do 1/8 LM ledwo co się prześlizgnęliśmy (albo nawet nie wyszliśmy z grupy), a w lidze widzimy plecy Realu z co najmniej kilkoma punktami z tyłu. Gra często nie jest ładna, brakuje pomysłów, ale no nie można przesadzać we wszystkim.
0
@damianex10 Z taką kadrą, wyniki tak naprawdę nie mogą być gorsze, bo zawodnicy to ścisły top, lecz bardziej niż to boli, brak kontroli nad zespołem, a także brak reakcji ma wydarzenia meczowe.