La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

0

Osobiście uważam, że objęcie przez Xaviego posady trenera obecnie byłoby fatalną decyzją każdej ze stron. Choć niewątpliwie może być w przyszłości wielkim trenerem, być może nawet na poziomie Pepa czy Kloppa, to na chwilę obecną zupełnie nie zna Europy pod kątem trenerskim. Nie trenował nawet młodzieżówki.

I tak, Guardiola też nie miał bogatego CV obejmując nas, ale wg mnie obejmował Barcę w lepszym momencie - Xavi i Iniesta w primie, Messi w młodym wieku, wiele talentów w szkółce. Ale przede wszystkim dostał wolną rękę w podejmowaniu decyzji.

No i właśnie - lepiej, żeby Xavi, Puyol czy inne legendy wróciły do klubu z kimś innym niż Bartek za sterami. On nie da Hernandezowi swobody w odstawianiu przesyconych nazwisk od składu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?