La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 929 Culés

52

To są jakieś żarty? Valverde dał piłkarzom wolny piątek, sobotę i niedzielę. W poniedziałek i wtorek trening po czym w środę znowu wolne. Jak trenują tak grają.

konto usunięte

0

@bodzio10
i z czym ty masz problem?

konto usunięte

2

@bodzio10 a później nie dają rady biegać w 80 min bo kondycja kwiczy

9

@MarioVeB! A ty z czym?

konto usunięte

0

@barcelonaLM
Z niczym. Bardzo dobrze,że mają wolne

39

@MarioVeB! Jest coś co jest robione źle w klubie? Bo z tego co obserwuję to zawsze bronisz decyzji wszystkich trenerów, zarządu itd.

6

@MarioVeB! Świetnie mam propozycję. Może niech w tygodniu gdzie jest mecz tylko w weekend niech trenują raz w tygodniu, a w tygodniu gdzie mecz jest środa-niedziela niech w ogóle nie trenują. Jeszcze się przemecza. Co Ty na to?
P.S w pracy też tyle wolnego Ci szef daje?

2

@KamQiX haha nie przegadasz ;)

2

@KamQiX Nie ma, Mariusz akceptuje rzeczywistość taką jaka jest.

konto usunięte

2

@KamQiX Przecież on trolluje żeby Was wkurzyć xD Nie da się być aż tak ślepym, nawet popsuty zegar 2x na dobe pokazuje dobrą godzine. A on nie ma racji nigdy xS

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?