La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

konto usunięte

6

Myślę, że przy obecnej sytuacji powinniśmy wypożyczyć też Wague. Przy zdrowych Semedo i Roberto nie pogra nic w lidze. Do końca sezonu do trochę słabszego klubu, a latem zobaczyć jak sytuacja się rozwinie. Zamiast odsyłać go cały czas na trybuny, można tego uniknąć i w razie kontuzji powołać kogoś z Barcy B.

0

@VenoM Przede wszystkim to trzeba by w końcu sprowadzić klasowego prawego obrońcę

konto usunięte

0

@ChampionLW Nie teraz. Ewentualnie latem i do tego czasu wydaję mi się, że dobrym rozwiązaniem byłoby go wypożyczyć, żeby jednak trochę pograł.

0

@VenoM przy Quique może coś z tego być. Jak gra to gra dobrze, akurat nowy trener obiecuję, że nikogo nie będzie skreślał od tak

0

@VenoM Właśnie lato miałem na myśli

0

@VenoM właśnie skończyłem oglądać mecz Barcy B i ten Morer zbyt chaotyczny, nerwowy. Nie widzę go w pierwszej drużynie.
@ChampionLW zapomniałeś o Emersonie, z niego może być PO pełna gębą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?