La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

26

Zastanawiam się, czy nie lepiej Barcelona by wyszła gdyby zostawiła w klubie Mirandę i nie sprowadziła Juniora Firpo? Stracilibyśmy na jakości? Wątpię. Nie zwątpiłem w Juniora, ale patrząc jak gra w tej chwili, to Miranda na pewno nie byłby gorszy, a do tego byśmy nie wydali kilkunastu milionów.

0

@ViscaBarca123 Ja to się zastanawiam czy nie lepiej było sprzedać Semedo w lato a zostawić Emersona, ale z drugiej strony w Betisie więcej minut chłopak złapie a to ważne.

4

@ViscaBarca123 ja bym Juniora po wczorajszym meczu absolutnie nie oceniał zważywszy na to, że grał na środku obrony ;).
Dajmy mu szanse na wahadle przy Quique ;).

9

@VamosRakieta Ja go nie oceniam po wczorajszym meczu.

2

@ViscaBarca123 a moze niech sprowadza Grimaldo?

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 od początku był to transfer pod publiczkę by na koniec okienka mieć się czym pochwalić. jeżeli juz na siłę chcieli kogoś kupić to trzeba było walczyć o powrót Grimaldo.
niestety byłem mocno hejtowany (ja hejtowany o.O) gdy pisałem ze powinien zostać Miranda a nie wydawać hajs na Firpo, wielu tutaj twierdziło ze Junior wygryzie ze składu Albe... heh ;p

0

@Rewolucja123 Wątpię by Alex chciał wrócić. Musiałby mieć zapewnione pierwsze miejsce w składzie.

3

@ViscaBarca123 ok. Ale za Setiena na swojej pozycji (na wahadle) jeszcze nie grał, więc apeluje o spokój ;).

3

@ViscaBarca123 Na razie to on rozegrał tyle spotkań, że można policzyć na palcach dwóch dłoni.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 A czy Cucu nie byłby lepszy od Mirandy? Mi się właśnie wydaję, że to Cucu powinien z tej dwójki zostać, jeżeli mielibyśmy nie sprowadzać Juniora :)

1

@Douglasinho Cucu jest moim zdaniem mniej kompletny i znacznie słabszy w obronie i kryciu. Dodatkowo gra jako skrzydłowy/lewy pomocnik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?