La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

konto usunięte

2

Junior Firpo wczoraj grał dramatycznie słabo. Jeszcze ta strata po której Ibiza miała słupek i dobitkę którą cudem obronił Neto. Koszmarny błąd i to na takim poziomie. Ogólnie nie widzę luzu wśród tych nowych młodych piłkarzy. Grają na alibi, bez dryblingu bez szarży na bramkę. Kompletnie nie rozumiem z czego się bierze taki strach.

konto usunięte

15

@Janiama Ansu akurat wydaje się podejmować ryzyko. Problem ma z zakończeniem akcji.

14

@Janiama Ansu nie ma luzu, dryblingu, nie rusza z atakami na bramkę? Nie podejmuje ryzyka, nie wchodzi w pojedynki jeden na jeden?

12

@Janiama Presja. Firpo Firpem, ale Fati akurat bierze na siebie grę w wieku 17 lat i stara się szarpać nawet jak nie idzie.

2

@ViscaBarca123 Sprzedać go póki hype xD

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Nie jest nowy a o tych mi chodziło.

0

@Janiama A ja uważam, że tacy zawodnicy jak Fati, Perez, Puig nie powinni grać na razie razem jednocześnie od 1 minuty no ale to był mecz z Ibizą, gdzie Setien mógł sobie porobić eksperymenty i co tu oceniać po takim meczu? czego się tu doszukiwać? przecież tam nic nie miało prawa grać jak należy, oczywistym jest, że trzeba wziąć poprawkę na takie spotkania.

konto usunięte

5

@Janiama Nie wcale,Fati jest nowy do pierwszego składu, a Firpo nie wiem dlaczego tak się boi? Przecież to bardzo dobry piłkarz, nie wiem o co tutaj chodzi.

8

@Janiama Polecam wstrzymać się z ocenami. Mamy nowego trenera zaledwie parę dni, który chce grać zupełnie odmienną piłkę. Do tego dodajmy, że gramy ustawieniem jakiego EV nie stosował. Zarówno S. Roberto, Junior czy Semedo grają na pozycjach na których wcześniej nie występowali. Dodajmy bardzo eksperymentalne zestawienie składu, co musiało zaowocować brakiem jakichkolwiek automatyzmów. No i rywal, który grał jakby nafaszerował się dopalaczami przed spotkaniem.

Na sensowną i logiczną ocenę przyjdzie czas - ale nie wcześniej niż na koniec lutego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?