- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1645 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1645 Culés
3
No to teraz zobaczymy, ilu na tej stronie jest prawdziwych kibiców Barcelony, a ilu rozkapryszonych bachorów...
0
@Kapitan hawk a co to znaczy być prawdziwym kibicem?napisać że nic się nie stało i będzie dobrze?że wszyscy są super, nie. Nieważne kto będzie trenerem z tymi ludźmi to jest koniec
0
@Kapitan hawk Po Liverpoolu pewnie to samo pisałeś
1
@Kapitan hawk LaZabawa
0
@ChampionLW sprawdz jeśli jesteś taki ciekaw i daj znać.
@damiano996 - to znaczy być z drużyną na dobre i złe i wierzyć w zwycięstwo do samego końca, nawet gdy w 80 minucie przegrywa się 0:2.
Komentarz usunięty
0
@ChampionLW pierwszy odpisałeś więc to robisz, przy okazji okłamując samego siebie
0
@Kapitan hawk Boże jaki Ty naiwny jesteś. Barca i Messi to schyłek i nie licz na tytuły. Może będą pojedyncze mecze dobre ale Messi już nie zaskakuje te jego podania do alby i klepki. Zenada
0
@damiano996 Nie jestem naiwny. Wiara w klub i miłość do niego to coś więcej niż bycie rozkapryszonym bachorem i kibicem sukcesu. A Messi zawsze będzie Messim. Najlepszym piłkarzem w historii Barcelony i historii futbolu.
0
@Kapitan hawk trzeba wiedzieć kiedy zejść że sceny. Przeczytaj moje komentarze które nie mają laików ale są trafione w punkt od dłuższego czasu. Ja to kocham ale swoją rodzinę a nie jakiś klub. Lubię po prostu oglądać ich i tyle.ale spoko wierz dalej przecież kiedyś będzie lepiej. Chyba
0
@damiano996 wierzyłem, gdy zdobywali tryplet. Wierzyłem, gdy kończyli ligę na 5 miejscu. Na tym polega miłość do klubu. Kibicem się jest a nie bywa.
0
@Kapitan hawk no i fajnie cieszę się razem z Tobą