- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1566 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Batys
6
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
24 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1566 Culés
0
Ale podobają mi się wzmocnienia Napoli, Politano, Demme, Lobotka oraz Rrahmani który ma być poważnym rywalem dla Manolasa.
Oby wrócili z dna i zaczęli punktować, mecz z Juve to był przeogromny bodziec.
2
@Chwytliwy Latem na 99% dojdzie jeszcze napastnik Mainz - Jean-Philippe Mateta. Rocznik 97. Bardzo utalentowany napastnik, który w poprzedniej kampanii strzelił 14 bramek w Bundeslidze (może liczba szału nie robi, ale Mainz nie było wcale mocnym ogniwem ligi). W tym sezonie zagrał tylko 5 razy i strzelił 2 gole, bo miał kontuzje. Ponoć za 11 milionów... Liga włoska pod względem transferów to majstersztyk.
0
@Chwytliwy Nas wyeliminuja to będzie kolejny progress
0
@katalonia15 wypluj kochany te słowa :)
0
@Hiacynk niemniej jednak odejścia powinny być, na moje odejdzie Zieliński oraz Callejon, do tego niepewna jest sytuacja z Allanem i Milikiem o którego będą się biły kluby, no cóż,ciekawie się dzieje w ekipie spod Wezuwiusza.
0
@Chwytliwy Odejdą na pewno. Będzie budowanie składu na Merecie, Di Lorenzo, Elmasie, Lobotce itp. Spora przebudowa, ale lubię Napoli i mam nadzieję, że w końcu powalczą z Juve i Interem o majstra. :) Generalnie liga się w dość szybkim tempie rozwija. Jeszcze brakuje Milanu w topie i Violi, bo trzeba jednak pamiętać, że jeszcze dekadę temu Fiorentina grała jak równy z równym z Bayernem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, odpadając tylko i wyłącznie przy mniejszej ilości bramek na wyjeździe. Reszta stawki przyzwoicie, albo elegancko sobie radzi.