La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 969 Culés

3

Wiadomo że Rodrigo statystykami nie powala i nie jest to typowa 9 do wykańczania akcji ale. Nie ma u nas w zespole gościa który miałby 10 asyst nie licząc Messiego. Do tego jest ruchliwy , rozumie dobrze grę na małej przestrzeni bo trochę w reprezentacji zagrał. I może to by miało wyglądać jak w Live że Firmino mimo iż gra niby na szpicy to ma więcej asyst niż goli . U nas za wykończenie wtedy odpowiadał by Messi i Grizz. Oczywiście nie za 60 mln ale póki nic nie jest podpisane to lamenty uważam za bezsensowne.

1

@PatrykBarca "Nie ma u nas w zespole gościa który miałby 10 asyst nie licząc Messiego." Suarez ;)

1

@Coutinho007 Właśnie, dlatego 9 którą to zastąpi powinna miec też asysty. Bo bramki bramkami ale podać też ktoś musi. Chyba że Messi sam sobie będzie asytowal

0

@PatrykBarca Akurat kiedy Messiemu nie idzie to bramki są ważniejsze a Suarez brał wtedy na siebie grę i strzelał wiele ratujących nas bramek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?