La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

0

Hiszpańskie seriale są świetne. "Dom z papieru", "Uwięzione" to już w ogóle Mega. 4 sezon "Dom z papieru" ma być 3 kwietnia, a podobno ma być 5 sezon "Uwięzione" w tym roku.

1

@Krzychu1010 może nie Hiszpański, ale dobry jest "nie zdołasz mi się ukryć"

1

@Krzychu1010 "Uwięzione" to raczej jakiś spin-off jak już. Na pewno nie kontynuacja.

1

@Krzychu1010 "Dom z papieru" jest ok pod warunkiem, że nie wymagasz od serialu dobrej gry aktorskiej i trzymającej się kupy fabuły. W skrócie to się nawet dobrze ogląda jako taki niewymagający czasoumilacz.

"Uwięzionych" nie widziałem ale znajduje się to gdzieś na mojej liście.

Z hiszpańskich produkcji mój znajomy polecał ostatnio "Zarazę" - opis na filmwebie: „Czarna śmierć" zbiera żniwo w XVI-wiecznej Sewilli. Ale zaraza to nie jedyny zabójca: w mieście znajdowane są zwłoki brutalnie zamordowanych ludzi. Wszyscy sądzą, że zbliża się koniec świata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?