La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

0

Zetknąłem wczoraj na sytuację kadrową stoperów Schalke. Kabak to obrońca absolutnie podstawowy. Młody zawodnik z ogromnym talentem, świetnie się spisuje w tym sezonie. Tak samo Nastasic, który ewidentnie odżył. Kontuzjowany jest Salif Sane, doświadczony obrońca z dość mocną "marką" w Niemczech. Jako czwarty stoper kontuzjowany Stambouli, z przeszłością w PSG, wcześniej bym albo solidnym rezerwowym albo podstawowym stoperem w Schalke. 4 bardzo mocnych obrońców (jak na taki klub) na 2 pozycje, gdzie 1 miejsce jest obsadzone przez młodego Turka i jest raczej nie do ruszenia. Dołączył tam wypożyczony Todibo. Albo młody wejdzie mocno z miejsca i wywalczy sobie miejsce w postawie kosztem Nastasicia zanim wróci kontuzjowana dwójka, bo później będzie musiał się przebić jeszcze przez Sane i Stambouliego. Albo będzie wystawiany jako defensywny pomocnik gdzie jest mimo wszystko mniejsza konkurencja. Ma mało czasu żeby udowodnić swoją jakość, inaczej raczej będzie odgrywał marginalną rolę

1

@messi564 On tam nie będzie wiele grał Schalke chyba go wypożyczyło tylko po to by w razie kontuzji mieć kogo wstawić nie mają interesu by ogrywać młodego skoro nie mają opcji wykupu bo o ile się nie mylę poszedł tam tylko na pół roku bo sam nie chciał na dłużej.

0

@dariooo też uważam, że będzie stoperem nr 3 do powrotu starszych kolegów, później zostanie odstawiony. Nie wiem jak długie są te dwa urazy, ale zapewne dostanie kilka występów od pierwszej minuty więc to i tak więcej niż u Valverde. Kike też na 3 stoperów lepszych niż Todibo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?