La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 726 Culés

konto usunięte

0

Patrząc na listę zawodników powołanych na mecz nie zdziwię się, jeśli mniej więcej takim składem zagramy do końca sezonu. Z Dembele nigdy nic nie wiadomo, jak i nie wiadomo czy Suarez jeszcze nam w tej rundzie pomoże.

Obecna sytuacja kadrowa jest bardzo zła, zważywszy na "wypalenie" Busqetsa i Rakitica. Każda kontuzja gracza ofensywnego powoduje, że musimy grać zawodnikiem z Barcy B.

Mam nadzieję (taką cichą), że choć dwóch zawodników z drugiej drużyny (nie licząc Puiga), rzeczywiście pokażą dużą klasę piłkarską, czym zdecydowanie powalczą o awans do pierwszej drużyny kolejnego sezonu. Gorzej, jeśli ani jeden z zawodników Barcy B, nie da żadnego argumentu, że warto ich awansować... Pożyjemy, zobaczymy. .

0

@T_TG akurat Busquets od przyjścia Setiena to nasz najlepszy pomocnik

konto usunięte

0

@messi564 poczekajmy na mecze LM i spotkania w lidze, gdzie przeciwnicy zdominują nas intensywnością, płynnością gry, presingiem. Wtedy będziemy liczyć (jak zwykle) straty Busquetsa, spóźnione powroty do obrony, strasznie powolną, flegmatyczną grę, i o zgrozo - jak to ma miejsce przy okazji takich meczów - kreowanie syt. przeciwnej drużynie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?