La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1101 Culés

15

Co do tego Messiego i Griezmanna, to naprawdę popukajcie się w głowę. To jest porównywalnie głupie z tym jak ludzie pisali, że Valverde specjalnie nie wystawia niektórych piłkarzy przez antypatie.
Messiemu trudno podać do Griezmanna przede wszystkim dlatego, że ten jest lewonożny, trochę nienaturalnie wychodzi do piłek patrząc z punktu odniesienia, jaki widzi Messi. Gdyby Messi mu podał w tamtej sytuacji, to Griezmann dostałby piłkę do strzału na prawą nogę, do tego pewnie by go dogonili, bo szybki to on nie jest.
Messi dziś zawalił kompletnie mecz. Zamiast podawać strzelał, zamiast strzelać podawał, ciągnął akcję za długo i tracił piłkę. Nie czuł dobrze gry.
Griezmann zawalił mecz jeszcze bardziej, nie trafiając do bramki z 3 metrów. Chociaż w sumie to nie, gdyby Messi mu podawał to na pewno by strzelił, a tak Antoine stracił pewność siebie.

Jednakże powtórzę jeszcze raz, jakieś teorie o celowym pomijaniu Griezmanna można między bajki włożyć. Messi z jego punktu widzenia robił to, co dobre dla drużyny, pomijając sytuację w których ewidentnie na siłę chciał sam kończyć akcje. Temu nie zaprzeczę, często ma zbyt duże parcie na gola.
Nie wiem skąd takie pomysły do głowy przychodzą.

0

@Bartek22 jakoś dostał podanie w 1 połowie i nie był wolny, słaby strzał ale to inna kwestia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?