La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 969 Culés

konto usunięte

2

Jeśli 10 części "Szybkich i wściekłych" to dla kogoś za mało, to bez obaw — powstanie także "żeńska" wersja.

Vin Diesel — który jest głównym producentem zapowiedzianego spin-offu — potwierdził, że prace nad scenariuszem są na ukończeniu. Sama idea z pewnością może być ryzykowna, jako że w ostatnich latach kolejne produkcje będące "żeńskimi wersjami" znanych hitów lub produkcjami skupionymi na żeńskiej obsadzie kończyły jako finansowe klapy. Przykładami takich katastrof tylko w ostatnich kilkunastu miesiącach są "Dark Phoenix", "Aniołki Charliego", "Pogromcy duchów" z 2016 czy "Terminator: Dark Fate"

konto usunięte

0

@Odesseiron żeńska wersja Ocean's też nie była rewelacyjna

konto usunięte

0

@Avada Kedavra
Rewelacyjna nie była, ale słaba też nie. Poza tym na Sandrę zawsze miło popatrzeć. ;)

0

@Odesseiron Nie wiem czy coś przebije "Piątek 13" - 12 części :D

0

@Odesseiron Większość z nich jest wtórna. Po co robić nowych "Pogromców duchów"? To ma sens, tylko w celach zarobienia na sentymencie, czyli kiedy zbierze się starą ekipę. Co było już wtedy nie możliwe. Podobnie jest z F&F. To jest szmira, którą się ogląda jedynie dlatego, że się jakoś jednak zżyło z postaciami granymi przez Diesela i innych. Bez tego, to tylko głupiutki film akcji, co nikogo nie zainteresuje.

0

@Odesseiron Szybcy i Wściekli to powinni sie skończyć na ostatniej części z Walkerem, teraz to odgrzewany kotlet imo

0

@Odesseiron Co to się nawyprawiało, jeszcze James Bond będzie kobietą.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?