La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 921 Culés

0

Vinicius na świetny drybling i tyle, Rodrygo za to genialnie ułożoną nogę i gra bardzo inteligentnie, brakuje mu jednak trochę szybkości i brazylijskiego szaleństwa. Fati to zawodnik gdzieś po środku, nieźle ułożona noga, niezła szybkość i drybling, do tego niewiarygodnie mocno stoi na nogach w pojedynkach siłowych jak na swój wiek. Trzech młodych których często się porównuje, moim zdaniem Fati i Rodrygo mają większy potencjał niż Vinicius. Wystarczy ogarnięty prawy obrońca i chłopa nie ma, bo zupełnie nie czuje gry i fatalnie porusza się między formacjami. Wykończenie to inna sprawa

1

@messi564 Od początku mówiłem że Rodrygo jest lepszym piłkarzem od Viniciusa.

0

@messi564 A ja wolę jakoś Viniego. Szybki odważny z dobrym dryblingiem ale zgadzam się że na ten moment lepszy Rodrygo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?