La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

5

Ale wymiany poszły w NBA.Russel z KAT...rewelacja :d

konto usunięte

4

@Encore A Clippers podobno prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie Marcusa Morrisa. :)

konto usunięte

0

@Encore No coż wg. mnie niezrozumiałe posuniecie. W przyszłym sezonie nie dość ze mieliby wysoki pick ( najpewniej nr1) to za linią Curry, Thompson(młodzi to oni już nie są) i Russella( który już pokzął, ze moze być All-starem). Ale nie to mój cyrk nie moje małpy. NIech robią co cchą

0

@student97r Mega wzmocnienie by było.Morris w tym sezonie solidny jak nigdy.Trójeczki same wpadają.

0

@Encore Już myślałem że nie uda się pozbyć Wigginsa, ale się cieszę, wreszcie.

0

@Drahenfelst No ta i do tego ten kontrakt.

konto usunięte

0

@Encore Zgadza się. A Rockets podobno byli zainteresowani Tristanem Thompsonem, ale chyba nic z tego nie będzie. :)

konto usunięte

0

@Faun Z tą 1 nie wiadomo, bo zasady się zmieniły i teraz 3 najgorsze drużyny mają takie same szanse. Cały czas Warriors mogą ten pick wykorzystać, bo prawdopodobnie będzie wysoki. :)

konto usunięte

0

@Encore Niby człowiek wiedział, że się go pozbędą, a jednak się łudził.

0

@student97r A orientujesz się kto tam w drafcie na 1 może być?Jest jakiś kocur?>

0

@Kajtek77 Szczerze to po cichu liczyłem że może może taki duecik Steph-Russel zostanie ale jednak GSW woli grać starą paczką xD

konto usunięte

0

@Encore Nie orientuję się, nie oglądałem filmików z udziałem tych zawodników. Widzę tylko, że wysoko w przewidywaniach jest LaMelo Ball, bo obecnie na 3 miejscu. :)

konto usunięte

0

@Encore Tego Wigginsa wogóle nie kojarzę. Dobry? Chyba nie aż tak :D

konto usunięte

2

@Kajtek77 @Encore Napisałem osobno, ale pewnie się zgubi. Morris w Clippers, Harkless w Knicks. :)

konto usunięte

0

@student97r Możesz coś powiedzieć na temat Wigginsa? Widzę, że wybrany z #1 :)

konto usunięte

1

@Kajtek77 Pod względem liczb nie wygląda tragicznie, tylko formę ma nieregularną. :) Na papierze moim zdaniem Warriors przegrali wymianę, ale na parkiecie Wiggins może zacząć grać dużo lepiej. :)

1

@Kajtek77 Wiggins mi się wydaje że może idealnie pasować do Klaya i Stepha.On lubi grać z niskimi.Sama wymiana średnia bo Dlo to dla mnie już poziom all stara ale cóz :v

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?