La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

konto usunięte

24

Do ludzi, którzy tak jadą po Bartomeu- przypomnę tylko, jego osiągnięcia. Z tym nie da się polemizować:
***Laureat międzynarodowej nagrody Srebrnego Kłamczuszka imienia Josepa Pinokia w latach 2014-19 (rekord) w tym najsłynniejsze:
2017- ,,Jestem spokojny o przyszłość Neymara." (2 tygodnie później Neymar w PSG)
,,Iniesta i Messi podpisali kontrakt"( nie podpisali na tamten moment)
2019- ,,Nie ma tematu transferu Neymara "( 3 tygodnie później pół zarządu w Paryżu w sprawie transferu brazylijczyka)
*** nagroda Wszystkowiedzące Oko imienia Sandro Innosa:
2017- ,,Opłacenie Neymara nie jest możliwe"
***Laureat nagrody JestęBossę 2019:
''Wiem gdzie zagra DeLigt w przyszłym sezonie"
*** nagroda Sypnem bo Muszem:
2016- Gomes, Digne, Alcacer- 85-100 mln ( zmienne za Gomesa były 20 mln, ale nie wiadomo ile zapłacono)
2017- Dembele- 140 mln
2018- Coutinho- 145 mln
2019- Grizzman- 120 mln
*** Laureat nagrody ,,Niewiarygodny transfer, Niewiarygodny prezydent"
2014- Douglas
2016- Andre Gomes
2018- Marlon
*****Najwazniejsza nagroda Złoty Dzban 2014, 2016-19 (rekord, w 2015 na drodze Bartomeu stanęli jednak socios którzy głosowali na jego zarząd ,,bo wygrał tryplet" choć 3 miesiące wcześniej wszyscy chcieli dymisji zarządu).
*2014- ,,Mamy plan na rozwój największego klubu świata"
*2019 - ,,Dembele jest lepszy niż Neymar", (3 miesiące później próbuje kupić Neya za 200mln)
,,Valverde ma pełne poparcie zarządu"(no faktycznie)
Nie wymieniałem wszystkich osiągnięć ani wszystkich dat, bo chyba bym się załamał skalą człowieka z jakim mamy do czynienia. Przeglądałem tylko kilkanaście stron z 46 o Bartomeu na tej stronie

konto usunięte

1

@koziar trzeba zmienić statut, żeby został na kolejne kadencje.

0

@koziar a coś dobrego zrobił czy tylko źle?

konto usunięte

0

@Borneo Przecież wymieniłem w czym jest dobry ;-)

0

@koziar
+Samolot z dz..kami dla Neymara
+ Przekret z transferem Paulinho po kupnie ktorego jego firma wygrala jakis tam projekt na miliard euro w Chinach (konkurowal z Perezem)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?