- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
3
Pamiętam jak Neymar grał u Nas i pokazywał swoje humorki, gwiazdorzenia, imprezy itp.
Jak tutaj na LR pojawiały się komentarze, że dobrym momentem by było jakby odszedł i się dobrze zarobiło. Że nie jest godzien gry tutaj, że nie będzie w przyszłości kimś pokroju Messiego, że nie udźwignie gry na swoich barkach (było kilka sytuacji gdzie właśnie ciągnął gre na swoich barkach) i itp.. Jednak uważam, że jego domem była Barcelona i tak powinno zostać.
Jesteśmy tu gdzie jesteśmy, wszystko zaczęło się od odejścia Brazylijczyka. Późniejsze nie przemyślane decyzje zarządu, próby zastąpienia Brazylijczyka wydane petromiliony na transfery (wiecznie kontuzjowany Dembele, czy Cou nie mogący wytrzymać psychicznie), przepłacanie itp. Jeszcze teraz wywalenie Waldka w najgorszym możliwym momencie. Zarząd łapiący się brzytwy, żeby nie stracić stołka. Zbyt duży luz dla piłkarzy spowodowany przez takie zarządzanie Waldka, którzy teraz myślą że im wolno wszystko. W końcu musiało wyjść to szambo.
Prawda jest taka, Barcelona jest dla Messiego, Messi jest dla Barcelony. Mogę śmiało stwierdzić, że jest tak samo w przypadku Neymara, nigdzie nie dogadywał się tak z piłkarzami jak tu, nie miał takiej wolności, szczęścia z gry itp. Podjął taką a nie inna decyzję, On bardzo żałuje, a My jesteśmy z tego powodu tu gdzie jesteśmy.. Już nie widzę możliwości jego powrotu, trzeba wyjść z tego łajna i się ogarnąć. Trzeba zapomnieć o Neymaru i budować drużynę na tych piłkarzach co mamy (-/+ 2 nowe twarze).