La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1056 Culés

1

Porażka BVB i wieczór od razu lepszy

konto usunięte

15

@barcelonaLM dziwnie piszesz gorszy

1

@Kompletny jutro Bayern wygrywa, Paryż wyjaśni w LM i tyle będzie :p

konto usunięte

0

@barcelonaLM czyli taki niemiecki odpowiednik Barcelony?

konto usunięte

7

@barcelonaLM Jak dobrze że fani Bayernu są tutaj traktowani jak fani Realu :)

0

@Chwytliwy Naprawdę? To jakieś Twoje widzimisię

konto usunięte

1

@barcelonaLM Nie widzimisie, nie widzimisie :)

1

@Chwytliwy Cóż, jako sympatyk Bayernu jest chociaz coś poswietowac co roku ;)

2

@Chwytliwy Lepiej żeby Bayern wygrywał ligę niż BVB.

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Nie dziękuję, nie akceptuje ich wygranych i nie będę akceptował, nie trawie tego klubu chyba najbardziej po Realu Madryt.

konto usunięte

0

@barcelonaLM No przynajmniej aż tak mnie dupa po LM nie boli jak zawsze sympatyków Bayernu rok w rok :)

0

@Chwytliwy Ja jestem za Lewym bo chce żeby miał najwięcej mistrzostw w historii.

0

@Chwytliwy A jak ma boleć skoro się szybko kończy kampanię w LM :P

konto usunięte

0

@barcelonaLM Bayern też to szybko robi, o widzisz, a Bvb nie stawia LM jako priorytetu jak Bayern :)

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Ja jestem za nim w reprezentacji tylko :)

0

@Chwytliwy Jak ma stawiać jak BVB to ligę niemiecka wygrywa raz na 5 lat. Bayern to trochę inna półka tak jak Barca czy Real a BVB jest jak Atletico które niedługo znikną z czołówki.

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Przecież Bvb ma coraz to lepszą kadrę i coraz to silniejszy budżet i walczą o mistrzostwo Bundesligi, także jak ma zniknąć z czołówki? W Bvb są potrzebne wzmocnienia do defensywy, bramkarz i 2 nowych obrońców.

0

@Chwytliwy Co kilkanaście lat zespoły się zmieniaja w czołówce niemieckiej czy hiszpanskiej. Natomiast takie kluby jak Real, Barca czy Bayern są cały czas w czołówce.

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Bvb także była zawsze w czołówce bl, także nie rozumiem ciebie ani trochę, mieli zastój od 2002 roku do Kloppa i potem znowu powrót do czołówki, no dlaczego mecz BVB vs Bayern jest nazywany Der Klassiker, no skumaj?

Do tego piszemy tu i teraz, i obecnie Bvb nie wydaje się klubem które ma spaść z rowerka.

0

@Chwytliwy w ciągu 57 lat Bundesligi byli na podium 17 razy więc nie powiedział bym że cały czas są w czołówce.

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 to nie jest mało, to nie jest mało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?