La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

0

Bardzo słaba gra w środku, w obronie tragedia, nieskuteczni w ataku.
Czyli mniej więcej to samo co było.
Setien chyba znowu nie trafił najlepiej ze składem.
Mecz wygrany, ale optymizmem nie powiało.
Wygląda na to, że każda drużyna która nie rozkłada nóg, sprawi nam duże kłopoty.
A to nie wróży dobrze.
Messi zrób coś, czyli to co zwykle.

1

@RosjaninBut "Bardzo slaba gra w srodku"
No bardzo slaba. De Jong i Busi z golami,walka do konca i mnostwo biegania. Dwa razy przegrywalismy,odrobilismy wynik ale niektorzy po prosty zyja zeby p..yc glupoty od rana do wieczora

0

@Volk Co mają gole pomocników do gry w środku ?
Mowa o rozprowadzaniu piłki w pomocy, a nie kto wepchnął do siatki.
Na boisku jeden wielki chaos, dobrze że Fekir nabluzgał sędziemu, bo były by kłopoty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?