La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

1

Ciężko przeleciec tyle postów w poszukiwaniu tych o tematyce więc zacznę znowu. Quebonafide. W końcu wrócił, Romanticpsycho a teraz Jesień. Ten drugi kawałek zrobił na mnie nie źle wrażenie, nie przepadam za takimi spiewanymi refrenami ale ten coś ma, w każdym razie jest to całkiem inny Quebo niż ten którego znamy z Somy czy Egzotyki i mam teraz wrażenie, że grono jego odbiorców może się zmienić. Mam w gronie znajomych tych słuchaczy, który znają Kubę od Egoztyki i twierdzą, że jest to słabe, czyli już nie wpada w ucho. Bo co? Quebo tam nie krzyczy, nie jest rytmiczne, dosyć takie powolne. Ale tam są emocje, dużo emocji, które gdzieś tam w nim siedziały. Płyta będzie inna od pozostałych, myślę, że nie ma co tam liczyć na energiczne kawałki, może jeden czy dwa, ale i tak warta odsłuchania

2

@Klaudix Quebo to Quebo i zawsze będzie miał słuchaczy. Noon kiedyś dobrze powiedział że z fanami jest taki problem że oni ciągle chce to samo, tylko troche inne. A dużo artystów nie chce robić non stop takich samych rzeczy i potrzebują odnaleźć świeżość w innych klimatach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?