La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

konto usunięte

7

Którą wersję Messiego lubicie najbardziej? Ja chyba tą kiedy miał 19 lat. Messi w każdym wieku to bestia nie zawodnik ale to co wtedy wyprawiał.. czysty talent. Z R. Carlosem to on się po prostu bawił, ośmieszał go. Niszczył po piłkarsku. Kibice na Camp Nou mieli wspaniałe widowisko, zazdroszczę.
A tu fajny filmik 19-letni Messi, który już wtedy był lepszy niż Ronaldinho(w mojej opinii).


konto usunięte

3

@marcin000019 śmiem twierdzić że taki Messi by nam się przydał bardziej

5

@marcin000019 No zdecydowanie tą wersję, gdy co chwilę kiwał, robił rajdy na bramkę i szukał strzału, wtedy był bardziej spontaniczny i nieprzewidywalny, teraz jest bardziej schematyczny.

konto usunięte

7

@MesQueUnClub_87 Lata lecą, już tak grać nie może. Ale i tak jest wspaniały, cały czas najlepszy na świecie. Sezon w sezon.

0

@marcin000019 To prawda, teraz się wycofał, ale te jego długie podania są tak dopieszczone, że nie wielu pomocników na świecie jest w stanie tak dogrywać, bo w wśród napastników to nawet nie ma co szukać.

konto usunięte

4

@MesQueUnClub_87 Nie ma pomocnika który tak dobrze podaje jak Leo ;) To jest inny poziom.

konto usunięte

0

@marcin000019 Moim zdaniem wtedy był bardziej widowiskowy i porywający, ale według mnie - to teraz jest lepszym i bardziej kompletnym zawodnikiem.

3

@NeroTFP Wtedy był lepszy, doświadczenie zabija spontaniczność.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?