La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

0

Czy szef może od tak narzucić pracownikowi żeby został dłużej w pracy? Nam już szefowa grozi że będziemy siedzieć 12h jak sklep nie będzie przygotowany na inwentaryzację... Nie ma tego gdzieś w jakiś prawach pracownika że mogę zostać w pracy dłużej tylko jeśli sam wyrażę zgodę?

6

@masakrator05 grozić to se ona może u siebie w domu. To już nie czasy że pracodawca to Pan i władca Twojej duszy. Postaw jej się, niech też sobie za dużo nie wyobraża. Jeśli masz pełen etet to tyle jesteś zobowiązany wyrobić. Nadgodziny nie są obowiązkowe

0

@masakrator05 https://bezprawnik.pl/nadgodziny-w-pracy/
Kwestia interpretacji czy jest to sytuacja wyjątkowa. Moim zdaniem nie bo inwentaryzacje planuje się z wielkim wyprzedzeniem, ale pewnie na to będzie się chciała powoływać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?