La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

0

Czy jest realna sytuacja w której ktoś wszystko co je produkuje sam? WIEM że można hodować warzywa robić własne wędliny itp. ale czy jest realne robienie sobie dosłownie wszystkiego czyli własne wędliny, ser, mleko, warzywa, owoce, masło. I czy coś takiego się opłaca? Pytanie może głupie ale kompletnie się na tym nie znam a mnie ciekawi.

konto usunięte

0

@masakrator05 Jezu, ile by z tym zeszło.. ludzie zajmujący się gospodarstwem zawodowo mają cały dzień zajęty, żeby się tym zajmować i dbać o to. Normalnie człowiek pracujący w innej branży nie ma czasu, więc imho nie opłaca się to.

0

@masakrator05 Wszystko co wymieniłeś można robić. Nie wydasz kasy na to, ale wydasz kasę na zwierzęta i ziemie. Coś za coś. Ale gdybym miał dom i kawałek ziemi to sporo rzeczy bym nie kupował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?