La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

1

Sportowe Fair Play w lidze Hiszpańskiej wygląda następująco.

Bogaty zespół tracąc zawodnika na dłuższy okres ma pozwolenie od ligi że może sobie poza okienkiem sprowadzić zawodnika z innego zespołu grającego w lidze. Wszystko ładnie pięknie tylko ta sama liga ma odgórnie narzucony obowiązek wpisywania klauzuli odejścia w kontrakt piłkarza. Obydwa te przepisy powodują to że biedne zespoły są dymane mało że podczas okienka to jeszcze i w trakcie sezonu kiedy taka Barcelona może przyjść i zapłacić klauzulę każdego grajka z przeciętniaka ligowego :)
I oto Leganes traci dobrego grajka który mógł się przyczynić do utrzymania się w lidze a Barcelona zyskuje kolejnego zawodnika który będzie wygrzewał krzesełka a potem poleci na wypożyczenia może nawet do Leganes jak się utrzymają :)

18 mln których nikt nam nie zwróci :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?