La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

0

City szykuje wyprzedaż garażową. Kogo byście od nich ściągnęli? Ja z miłą chęcią zobaczyłbym w Barcelonie takich zawodników:
- Rodri
- KdB
- Aguero
- Eric Garcia

0

@Azi Jeśli sobie tylko marzymy, to De Bruyne, Gabriel J., Cancelo.

2

@MesQueUnClub_87 O nie nie nie nie nie. Jeden Portugalski prawy obrońca to i tak o jednego za dużo... Cancelo nie jest dużo lepszy.

0

@Azi Dużego wyboru nie ma na tej pozycji, jeśli spojrzeć realnie na rynek.

0

@MesQueUnClub_87 akurat tutaj wybór był duży bo był jeszcze Wague. Ale akurat w tym wypadku to nie ilość się liczy ale jakość :)

0

@Azi Ale ja nie mówię o tym co my posiadamy tylko o tym co jest na rynku realnie do sprowadzenia

1

@Azi Ja bym wziął od nich wszystkich i zostawił od nas Leo i Matsa ;)

0

@MesQueUnClub_87 będzie Emerson więc transfer prawego obrońcy odpada

0

@Azi Dobrze, bo chciałbym w końcu zobaczyć kogoś innego na tej pozycji, niż Semedo czy Roberto.

1

@Azi De Bruyne, Rodri, B.Silva, Jesus.

0

@Azi nikt z City nie odejdzie, tam sa potezne kontrakty i gracze nie beda mieli gruntu do dyskusji.

Poza tym, i tak bana im o polowe skroci Trybunal, wiec skonczy sie jedynie na jednym roku bez LM.

0

@Azi Kyle Walker, Bernardo Silva

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?