- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1566 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1566 Culés
3
Moim zdaniem najlepsza piosenka od Quenn, a jak twoim zdaniem @damianex10 :
0
@Chwytliwy Pewnie nic odkrywczego nie wnosię, ale chyba Bohemian...
7
@Chwytliwy Z ciekawosci zajrzalem na twoj profil i widze ze nabiles juz prawie 25000 komentarzy w 570 dni,ty wogole spisz kolego? :D
50 w dzien,musi ci sie niezle nudzic :))
1
@Volk No sporo w 2 lata, ale od tego roku już zdecydowanie zacząłem mniej pisać, myślę że 2 tys skrobnę raptem w tym roku momentów i tyle, a jeśli więcej to znaczy że jestem powalony.
Czasem się nudzi, ale ja lubię odpowiadać, po prostu zawsze na odpowiedź znajdę minuty, to i tyle komentarzy się zbiera, niemniej jednak tutaj o quenn rozmawiamy :D
0
@ClassicRock Jest świetne ale na moje mocno przehypeowane, i mam wrażenie że tak opowiada w sumie o niczym ta piosenka, ale to moje zdanie więc nie musisz się z nim zgadzać.
1
@Chwytliwy To trochę jak wybierać między ulubioną parą słodyczy.
Fajnie, że masz swoje zdanie i nie widzę powodu żebyś musiał to podkreślać. To dobrze, że ludzie nie są jednowymiarowi.
0
@Chwytliwy Ja nie potrafię wskazać tej jednej, najlepszej, choć Show Must Go On jest w ścisłej czołówce, głównie przez okoliczności w jakich powstała. Dla mnie np Bohemian Rhapsody nie jest najlepszą piosenką na świecie (przez wielu za takową uważaną), a nawet samego Queenu. Oprócz tego moi faworyci to Innuendo, The Millionaire Waltz, Somebody to Love czy Mother Love (ostatni wokal Freddiego przed śmiercią). Oprócz tego lubię Bijou, bo gitarka tam chodzi niesamowicie oraz np Heaven for Everyone.
1
@damianex10 bijou jest świetne, to jak słuchanie motorhead bądź metalici w stylu Queen, rzadko spotykana taka gra gitarą w takim stylu jaki prezentował Queen.