La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1442 Culés

konto usunięte

1

Ciekawe czy zaoferują Messiemu nowy kontrakt i kolejną sutą podwyżkę. Ja wiem że Lio od wielu wielu lat dźwiga całą Barcelonę na swoim garbie, a zwłaszcza teraz gdy nie ma do pomocy takich zawodników jak Iniesta czy Neymar to ten ciężar jest jeszcze bardziej przytłaczający, no ale jednak musi istnieć jakiś limit zarobków jednego zawodnika. Ciężko mi uwierzyć że mogli by jeszcze dać Messiemu jakąś znaczącą podwyżkę skoro już teraz jego zarobki to kosmos, i dodajmy wiek 33 lata.

0

@SuperVegeta masz rację, to zawodnik jest dla klubu, a nie klub dla zawodnika... ale to Messi ostatnimi laty ciągnie ten wózek, pytanie jakby to wyglądało sportowo gdyby w składzie był Cou, zdrowy Dembele, Neymar... ale już bez Messiego i jego ogromnej pensji

1

@SuperVegeta aj szkoda gadać, Mnie ten temat drażni najbardziej, Na miejscu władz powiedziałby stop. Albo przedłużamy bez podwyżki albo droga wolna. Być może byśmy stracili, ale trzeba pokazać, że ma się zasady. Postawić wszystko na 1 kartę, bo myślę, że Leo by nie odszedł, za duże ryzyko w tym wieku nie sprawdzenia się aż tak w innym klubie. Leo to nie gracz na taktyki typu ostra defensywa + kontra, bo nie umie bronić i nie da rady tyle biegać. Poza tym wie, że tutaj jest traktowany tak, że nigdzie indziej tak nie będzie. Stop nieszczeniu drabinki płacowej (ah, on już nie istnieje)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?