La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 728 Culés

0

Taką rozkminę miałem ostatnio, wojny wywołują politycy więc co jakby żołnierze wszystkich armi np. Rosji i USA zaprotestowali i odmówili wzajemnego zabijania siebie?

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@masakrator05 I jak by to miało wyglądać według ciebie? xDDD
Tak to nawet Lennon w Imagine nie poleciał.

0

@sebasek99 no ale serio politycy się kłócą i z tego powodu jest wojna w sumie to czemu ci żołnierze mają się z tym godzić i zacząć się zabijać?

1

@masakrator05 Wpisz w Google: "Odmowa wykonania rozkazu: konsekwencje dla żołnierza". To jeszcze może nawet pod zdradę stanu cz współpracę z nieprzyjacielem podchodzić, czyli jeszcze poważniejsze rzeczy.
Poza tym kariera, przekonania polityczne, korzyści materialne i wymieniać można tak z całą noc pewnie. Nie tylko przecież politykom wojna się opłaca.

0

@sebasek99 dajmy na to wszyscy żołnierze odmawiają wojny i co pozabijali by kilkaset milionów na całym świecie? A kto by ich zabił jak oni by odmówili? prezydent?

0

@lukaszbarca15 Ty tak serio?

0

@sebasek99 Tak serio. Nigdy tego nie zrozumiem dlaczego tyle milionów ludzi zabija się dla kilku baranów na stołkach.

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Widziałeś kiedyś aby wszyscy żołnierze odmówili udziału w wojnie? Szczególnie teraz, kiedy w praktyce są współczesnymi najemnikami. Tak jak @sebasek99 napisał, wojna to nie tylko korzyści dla wąskiego grona osób, które ją wywołały. Gwałty, masakry, rabunki? Przyłącz się a będziesz miał wszystkiego w bród. Myślisz, że w społeczeństwie nie ma takich jednostek?

konto usunięte

0

@masakrator05 "Wojna to kontynuacja polityki". Dlaczego mieliby odmówić? Za wojną zawsze idą jakieś racje czy poglądy. Skoro wywołujesz konflikt, to musisz być pewien swoich sił.
-Wypowiadamy wojnę
-A my nie jedziemy
-ok, ok

0

@Kajtek77 też mi korzyść. Ryzykowanie życia dla kilku groszy?

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Są różne pobudki, nie tylko finansowe. Uniknięcie kary, samowolka, poczucie niezależności.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?