La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

1

Robert odpocznie miesiąc, wróci na Ćwierćfinały LM. Kto wie czy ta kontuzja w tym momencie gdzie po 1 meczu zapewnili sobie awans nie będzie czymś dobrym dla Bayernu.

konto usunięte

1

@FC1899Barca Nie będzie ponieważ nadchodzą ważne spotkania w Bundeslidze, poza tym jak wypada najlepszy napastnik to nie można nigdy napisać że nawet może być czymś dobrym dla ekipy z Bawarii.

1

@Chwytliwy Nie grają z nikim z czołowej 6 Bundesligi... Nie wiesz a oczywiście tradycyjnie piszesz dyrdymały...

Najbliższe 4 spotkania Bayernu w lidze: Hoffenheim, Augsburg, Union Berlin, Frankfurt...

Dopiero 4 kwietnia grają z BVB... Raczej te 4 mecze które prawdopodobnie opuści Lewandowski nie nazwałbym " ważnymi " ale dla klubu takiego jak Bayern to obowiązek w sprawie wygranej...

konto usunięte

1

@FC1899Barca oby formy nie stracił wygrał króla strzelców ,EURO i złotą piłkę :)

konto usunięte

0

@FC1899Barca Frankfurt, nieprzewidywalny Union oraz Frankfurt to nie są ważne mecze? Tak samo Hoffenheim? Ty wiesz co ty teraz piszesz? To będą kluczowe mecze dla Bawarczyków, zwłaszcza Frankfurt i Hofe z którymi ponieśli w pierwszej rundzie blamaż, w ogóle bzdurą jest pisanie że kontuzja najlepszego gracza może być czymś dobrym dla klubu, i to w kluczowym momencie sezonu, trzeba wybitnie nie znać się na piłce nożnej, wybitnie.

A od dyrdymał to ty jesteś pierwszy w kolejce chłopaku.

0

@Chwytliwy A gdzie ja napisałem że kontuzja Lewego to coś dobrego dla klubu ? XD Naucz się w tej szkole czytania ze zrozumieniem... Naucz się wog czegokolwiek...

Może ten spam który tutaj tworzysz sprawia ze nie masz czasu na naukę?

konto usunięte

0

@FC1899Barca Aż zacytuję "Kto wie czy ta kontuzja w tym momencie gdzie po 1 meczu zapewnili sobie awans nie będzie czymś dobrym dla Bayernu." to co napisałeś to był szczyt głupoty, znaczy i tak od ciebie tutaj niewiele oczekuje bo zwyczajną chorągiewką jesteś i twoje komentarze aż biją aplauzem do publiki ,niemniej jednak taką bzdurę napisać to trzeba naprawdę nie znać się na tej dyscyplinie.

Ja się uczę, ba, niedługo mam maturę poprawkową jeśli zdam prawdopodobnie idę na studia, a jak patrzę na ciebie to nauka zatrzymała się na etapie klasy 3 w szkole podstawowej, chcesz coś dodać jeszcze, czy mi napiszesz po raz kolejny o jakiejś niepełnoletności co chłopcze?

0

@Chwytliwy Jak można maturę pisać nie będąc pełnoletnim? XD Ty w tych twoich historiach opowieści skrypty sam się mieszasz xD

No i ewentualne nie zdanie matury... Jak można nie zdać matury na 30%? XD Przecież każdy człowiek z ulicy po flaszce idzie i zdaje maturę z czegoko0lwiek na te marne 30%... hahhahaha

konto usunięte

0

@FC1899Barca O, znowu niepełnoletność, stać cię tylko na tyle, bo tak ograniczony jesteś i twój zasób językowy ogranicza się tylko do szczeniackich odzywek , jeszcze te dziecinne "hahahaahah" oraz "Xddd" dosłownie w każdym komentarzu nawet nie skierowanych w moją skromną osobę.

Wiele osób nie zdaje matury a potem nawet nieźle kończą, znam sporo takich osób co nawet mają własną działalność gospodarczą wiesz , wow 30 procent, ty nawet do niej podszedłeś, a sorki, skoro u ciebie etap rozwoju zatrzymał się na 3 klasie podstawówki to trudno abyś w jakikolwiek sposób mógł do niej podejść :)

I jak tam o tym cytacie cos napiszesz czy jak zwykle zamilkniesz co ?

A, i coś jeszcze, naucz się sklejać choćby normalnie zdania na jakimkolwiek poziomie oraz nie wychodź na hipokrytę bo ty mi spamisz w kółko o niepełnoletności i już miałeś ostrzeżenie z usuniętym komentarzem w dyskusji o Firpo, nie nauczyłeś ze kolejne prowokacje i spamienie w moją stronę skończą się raczej dla ciebie banem?

0

@Chwytliwy Co ty nie powiesz Panie " pełnoletni " xD

Groźno xD

konto usunięte

0

@FC1899Barca U, nadal używanie dziecinnego zwrotu "XD", i nawet kropki nie potrafisz postawić na końcu zdania.

Groźnie, wniosków nie wyciągasz najwidoczniej , ale ok, ja poczekam, sobie potańczymy kochany :)

0

@Chwytliwy Nie rozumiem czepiania się zwrotu "XD". Równie dobrze można by uznać, że każda emotka jest dziecinna, tak samo Twoje ":)"

konto usunięte

0

@Junngeas Problem w tym że użytkownik u góry używa tego nagminnie oraz nawet w takich sytuacjach gdy jest to nie wskazane, nawet w postach nie odnoszących się do mojej osoby, nie wiem, na moje to świadczy o ubogim słownictwie oraz o infantylności, ale jeśli możesz uznawać to uznawaj , trudno, ja po tym płakać nie będę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?