- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1267 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1267 Culés
6
"Wśród 10 najbogatszych Polaków (według magazynu Forbes) znalazło się aż 2 właścicieli studiów deweloperskich zajmujących się grami. Chodzi o Pawła Marchewkę - szefa Techlandu oraz Marcina Iwińskiego - współzałożyciela CD Projektu RED. Obaj panowie znaleźli się odpowiednio na 10. i 9. miejscu zestawienia.
Majątek Pawła Marchewki oszacowano na 3 miliardy złotych, natomiast Marcina Iwińskiego na 3,4 miliarda. Dla porównania: najbogatszy polak według Forbesa - Michał Sołowow jest wart 15,6 mld zł. W zestawieniu zwrócono również uwagę, że jednym z najszybszych sposobów dostania się na listę najbogatszych są właśnie gry komputerowe."
Ostatnie zdanie najważniejsze. Rzućmy wszystko i róbmy gry. Zróbmy grę o Barcelonie. Głównym bossem będzie Bartomeu. Mniejsi bossowie to El Jarek i Muniak. Feddek z Wichniarkiem będą gdzieś na początku, najlepiej w tutorialu. @pax oraz @Cochise będą stać na czele zespołu odpowiedzialnego za scenariusz, ja z @KamQiX za grafikę, a @Robertinho to wszystko zakoduje i zaraz posypią się miliony. Co może się nie udać?
2
@macio_944
Oj, by było, połączenie strategii, gry sportowej, z elementami przygodówki. Od założenia klubu, przez bombardownaia Barcelony na Espai skończywszy. Wcielasz się w postacie: prezesa klubu, trenera, kapitana drużyny, kibica :)
hahaha
1
@macio_944 To kiedy zaczynamy?
1
@macio_944 Ja mogę zapewnić wsparcie mojego kolegi, który jest programistą samoukiem i dużo potrafi zrobić :)
2
@macio_944 ja się mogę zająć szeroko pojętym hejtem, pracowałem dla Bartomeu to mam doświadczenie