La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1638 Culés

3

Teraz gdy Real pozornie jest na linach Barca ma okazje, by posłać go na deski. Tak ująłbym wygraną Barcy w normalnym sezonie kilka lat temu. Jednak w tym sezonie obie drużyny są pod formą i stiedzenie, że Barca wygraną zamknie ligę włożyłbym miedzy wiersze. Bo wygrana w klasyku daje bezpieczną przewagę, ale tej Barcy regularnie punktującej, a nie tej z tego sezonu, gdzie gra w kratkę. Tak samo Real, który przy wygranej będzie liderem, by za 2 kolejki u siebie stracić pkt z Eibar, czy Valencia. W tak "nienormalnym" sezonie pojęcie zamknięcie ligi dołożyłbym raczej do ostatich 2-och kolejek. Takie jest moje zdanie.

1

@AmigoBlancos Po części masz tu rację . Wiadomo że 5 pkt to tylko i aż 5 pkt ,ale lepiej mieć margines błędu 5pkt niż wymieniać się liderem co kolejkę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?