- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
1
Kiedy ostatnio Messi zrobił coś wielkiego? Betis na wyjeździe w ubiegłym roku? Dwumecz z Liverpoolem był ok, ale to nie był wyczyn na miarę piłkarza wszech czasów. Pasowałoby od czasu do czasu wyciągnąć jakiś ważny mecz za uszy. Tymczasem, okazuje się, że to Griezmann jest najważniejszym piłkarzem w drużynie. To jak na razie Francuz strzela ważne bramki, podczas gdy Messi psuje na potęgę.
0
@palindrom1 wiesz co ? może nadchodzi powoli ten moment on ma już prawie 33 lata
17
@palindrom1 Olympique Lyon? Manchester United? Liverpool? Tottenham? Borussia? Mozna wymieniac i wymieniac, a z reszta szkoda czasu na Ciebie
4
@palindrom1 Gdy Messi miał tą passe bez goli to asystował przy golach kolegów , rzeczywiście nie jest najważniejszy :D
1
@palindrom1 wiek mocno daje o sobie znać. Lepszy już nie będzie. Wątpię że będzie grał na wysokim poziomie tak długo jak Ronaldo. Nie ta fizyczność i nie ten styl życia i poziom dbania o swoje ciało.
1
@SuperVegeta Wy sobie jaja robicie? Jeszcze sie zdziwicie, ale wystarczy chwile poczekac na jakies show Leo i takie choragiewki pozmieniaja bardzo szybko swoje zdania
1
@gryfiT. ja nie watpię że on jeszcze nie raz zrobi show. Szkoda tylko że to będzie co najwyżej z jakimś ligowym średniakiem a nie porządną drużyną.
0
@gryfiT. Ok, poza tym, że z Totkami, Utd i Lyonem to i rezerwy dałyby radę. Sredniaki europejskie, na krótych nawet nie ma co spoglądać.
Aczkolwiek ogólnie zgadam się, poprzedni sezon Messiego był bardzo dobry. Nie zmienia to jednak faktu, że od lat w ważnych sytuacjach raczej rozczarowuje, niż dostarcza satysfakcji. Dokładnie tak jak dzisiaj...
Słabe statystyki w LM to nie jest przypadek, lecz norma.
1
skad sie biora tacy ludzie
slabe statystyki w LM? say what
0
@gryfiT. Popatrz sobie na statystyki Messiego w fazie pucharowej na przestrzeni ostatnich lat to zobaczysz, że jest słabo. Barca odpada co roku w kuriozalnych okolicznościach, na kogokolwiek by nie trafiła. Za chwilę będzie miała szanse odpaść z Napoli.
Dzięki Bogu wyciągnęła 1:1, więc awans wydaje się być w zasięgu ręki. Wystarczy jednak 1 bramka Napoli i już będzie ciepło. Jeśli Neapolitańczycy wbiją dwie, będzie prawdopodobnie po zawodach.
Edit:
Niedawno był tutaj artykuł pośrednio na ten temat:
https://www.fcbarca.com/93781-leo-messi-liczy-na-poprawienie-swojego-bilansu-i-wymazanie-zlych-wrazen-z-wystepow-na-wloskiej-ziemi.html