- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 906 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 906 Culés
1
ja tam uważam że nic nie wiadomo jakiego się nie stało, mamy swoje problemy, brak środkowego napastnika tworzącego jakiś ruch, zciąganie obrońcow, brak skrzydłowych, grizman dublujący się pozycją z messim
real był zespołem lepszym, konkretniejszym, ale to nie była jakaś wielka tragedia w naszym wykonaniu biorąc pod uwagę dużo wewnętrznych problemów w klubie czy to kadrowych czy tam wyżej i to, że pierwsza bramka padła po rykoszecie a drugą mi ciężko wyjaśnić, była na dobicie, głowa do góry, trzeba się poprawić, dać czas trenerowi i nie wieszajmy na nikim psów tak sobie myślę
0
@laikike1 nie mamy pomocy i brak jest kogoś takiego kto zrobi wiatr na skrzydle.
0
@laikike1 93 słowa napisane w 2 zdaniach. Tak jest, wincyj takich czytelnych komentarzy, wincyj! :)
0
@TheNekro94 Przecież zdanie jest czytelne..
2
@Junngeas Jestem wyczulony na pisanie bez poprawnej interpunkcji, ciągiem, bez kropek itd. Nawet w internecie. No ale część dzisiejszej młodzieży to już chyba inaczej nie potrafi.
1
@TheNekro94 kto jak kto ale Laik dobrych linijkach ma pojęcie, jedne z najlepszych skladni zdań w pl
0
@TheNekro94 mam prawdopodobnie wiecej lat od ciebie a tylko małolacików kojarze z wersu "dzisiejsza mlodziez" co to sobie dodaja internetowych latek zeby mentalna parówa wzrosła, a w dodatku kojarze cie z tego ze jestes przyglupem takze
0
@laikike1 Zainteresowania: KRECHA SPIROL SZLUGI NARA
Ulubiony zawodnik: mesi
Jeden z komentarzy:
gościu najpierw buduj podstawy, na głośniki obowiązkowo smarki smark eis płomien muzyka powazna klasyczna pezeciwa cos od eripe ze starych rzeczy jimson ja wwo flexxip brudne serca synku skiboj jest w budynku no i problem taco quebo chociaz dwa ostatni teraz raczej biora do dzioba a z ameryczki pewnie good kid kendrika mbdtf kanyego tlop tak samo a reszte moze sam digguj, na pewno wiem ze nie sprawdzisz zadnych bo sie nie chce, ale no napsialem XD
I kto tu jest przygłupem... xDD