La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

konto usunięte

2

Śmieszy mnie gadanie, ze nie można mówić, ze Messi jest słabym kapitanem bo przecież ten ktoś nie widzi co się dzieje w szatni xD
Nie trzeba tam być, żeby widzieć jak często wychodzą na druga polowe i nie wskazuje to na to, ze Leo tam ich bardzo motywuje. Na boisku to samo. Ktoś zagra nie po jego myśli i zamiast udać, ze się nic nie stało, albo na spokojnie powiedzieć to robi jakieś grymasne miny.
Żeby nie było. Z czystym sumieniem i pełna argumentacja mogę powiedzieć, ze Messi jest GOAT, ale kapitan z niego słaby.

3

@DaPi Jeśli tak patrzysz to z Ronaldo żaden Kapitan bo zawsze macha łapami jak ktoś źle zagra.

konto usunięte

3

@DaPi to jest tylko opaska, nie trzeba być kapitanem, żeby innych motywować.

Skoro wychodzą z takim nastawieniem to znaczy, że nie ma w naszym zespole osoby, która by zmotywowała innych. Zmiana kapitana niczego nie zmieni.

9

@DaPi Słowa zawodników Argentyny którzy mówili że płakali z wzruszenia po przemowach Messiego w szatni to było kłamstwo? De Jong mówiący że Messi przemawia w szatni też? Sceny gdy w tunelu motywuje kolegów to fotomontaż?
Na mundialu przemowa w przerwie to wymysł mediów?

konto usunięte

0

@BaRcA!FaN niby tylko opaska, ale skoro to „tylko opaska” to po co ona jest? Po co istnieje w piłce coś takiego jak „kapitan”? Ktoś z takim mianem powinien wypełniać funkcje do tego przypisane i takie z którym szerszej publice kojarzy się to słowo. Zawsze można zwolnić kawałek tego materiału komuś innemu. Moim zdaniem kapitanem powinien być Niemiecki bramkarz bo na to zasługuje

konto usunięte

1

@Nano22 nie mówię, ze nie, ale jeśli chodzi o wypowiedzi piłkarzy to co maja innego powiedzieć?
Zreszta nie mówię, ze on niv nie robi. Wygłosi jakaś swoją przemowę i tyle. Moim zdaniem to trochę za malo

konto usunięte

2

@lukaszbarca15 no akurat Ronaldo nie raz motywował kolegów z drużyny. W ważnych meczach robi to praktycznie za każdym razem.
Wiem, wiem. Macha łapami, ale co z tego jak i tak motywował zespół to przynosiło to efekty

1

@Nano22 W rewanżu z Liverpoolem predd meczem przypomniał zeby nie powtórzyła sie Roma, za cholerę nie wiem po co bo jak tylko dostaliśmy gonga to wszyscy mieli brązowe spodnie. Poza tym fajnie sie czyta o tych przemowach przed meczem, zaczynamy grać, dostajemy bramę w plecy Leo patrzy w buty.

konto usunięte

0

@sebo939 o właśnie. Mogłem jesCze w takich słowach to zlozyc

0

@sebo939 No wiadomo. Szkoda że nie zauważasz innych rzeczy. Wczoraj na przykład, w pierwszej połowie rzuciła mi się w oczy sytuacja gdy Messi ruszył sprintem do pressingu, natychmiast to samo zrobiła cała drużyna, widząc co robi kapitan. On motywuje ich w inny sposób, prześledź sobie wypowiedzi piłkarzy o nim na przestrzeni lat to może zrozumiesz.

0

@Nano22 Oni to powinni pressować niezależnie od tego czy Messi ma na to ochotę czy nie, poza tym oddawanie notorycznie mu piłki nawet kiedy ma sie lepsze rozwiązanie akcji, to jest coś co mnie zaczyna niepokoić już od pewnego czasu. Poza tym jest liderem tej ekipy to jeśli oni widzą po straconej bramce że ich lider zwiesza głowę to nie dziwota że sami tracą wiarę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?