- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
2
A skąd wy wiecie jak to z tym ich "fochem" było? To jest mecz, więc są i emocje. Może któryś coś w szatni w przerwie / po meczu krzyknął: "Po ch*j on tą mordę drze?! Niech da grać!". Ktoś z pracowników klubu usłyszał, doniósł mediom (a konkretnie komuś z COPE) i już wielka afera. Myślicie, że w szatniach nigdy nie ma kłótni, darcia się na siebie? Na orliku też nigdy nie graliście? Nie znacie tych emocji?
Coś nie chce mi się wierzyć, że spotkali się na drugi dzień po meczu u któregoś w domu i zaczęli odgadywać Sarabię i narzekać jaki to on zły, że krzyczał. Dla mnie jest w tym ziarno prawdy, bo może któryś faktycznie miał spinę z Sarabią, ale nie mówmy tu o jakichś fochach.
11
@LuisSalvano A skąd Ty wiesz jak było? Już oprócz dobrego kontaktu z otoczeniem Neymara masz wtyki w szatni Barcelony? Zazdro...
2
@LuisSalvano Bo tak podali w mediach a im wierzyć trzeba.
0
@TheNekro94 Nie wiem jak było, ale widzę, że za to wy macie świetne wtyki, bo po jednym newsie już wydaliście wyrok, mimo, że żadnego filmiku z tych fochow nie ma, ani nikt więcej tego nie potwierdził. Mogę się domyślić, że spięcie mogło mieć miejsce, bo znam to z doświadczenia i jest to normalna kolej rzeczy w sporcie, a już zwłaszcza w meczu tak prestiżowym. Tak samo łykneliście news o rzekomym kolejnym pozwie Neymara... ;)
3
@LuisSalvano skoro chcieli, żeby dał im grać, to czemu nie grali po przerwie?
2
@Kompletny Bo mieli z tyłu głowy jego krzyki i to odbiło się na ich psychice…
1
@Kompletny Litości... Podałem przykład. Równie dobrze mógł któryś krzyknąć: "Niech on już ku**a się nie drze, bo mnie wku**iac zaczyna!"
2
@Nano22 to teraz pewnie jeszcze wszyscy będą zarywać noc tak jak Pique, żeby nie mieć koszmarów o Sarabii.
1
@LuisSalvano Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, ja nic na ten temat nie pisałem.
1
@LuisSalvano Jeszcze brakuje płaczącego Alby, biedaczki zarabiające po pare mln euro na sezon mają problem bo nikt ich nie głaska po główce, taki Cholo czy Klopp by ich zjedli na śniadanie, wszyscy w depresje by popadli.
1
@NaFazieHitman Tak i nie zapomnij dodać, że Klopp nawet z szatniarza zrobiłby bestię.
0
@NaFazieHitman Aha czyli Liverpool Kloppa tak dobrze gra bo trener drze na nich mordę?
0
@LuisSalvano W tej drużynie nawet Guardiola nie pomoże, to przesycone sukcesem gwiazdorki zarabiające grube miliony, przy Simeone by sie posrali, to mam na myśli. Oni już nic nie muszą co najwyżej mogą, nie będą sobie żył wypruwać za zwycięstwo i to jest najważniejszy problem tej drużyny, nie wykrzesają w sobie takiej motywacji jaką mieli w wieku 25 lat.