- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 643 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 643 Culés
2
Ktoś ma kontakt z użytkownikiem @Odesseiron ? Często się udzielał, czasem pogadaliśmy, a widzę, że od dawna go tutaj nie było. Bana też nie ma...
3
@LuisSalvano Ostatnio zaglądam tutaj mniej niż kiedyś, ale po kilku tygodniach przerwy, gdy wróciłem do regularniejszego odwiedzania LR, miałem wrażenie jakby spora część użytkowników wyparowała.
Hazardzista, Gumiś, w/w gościu, wielu których się tutaj udzialało już nie widuje.
0
@Joe_Barbaro Tylko ja z nim też miałem kontakt na priv i dosłownie z dnia na dzień wyparował. Zwyczajnie mam nadzieję, że wszystko z nim w porządku i nic się nie stało.
10
@LuisSalvano odpoczywa może od LR, a ze nie jest atencjuszem to nikogo o tym nie powiadamiał
0
@LuisSalvano skad wiesz ze nie ma bana
1
@LuisSalvano Shiby nie ma od 31 grudnia na stronce, mówił że odpisze mi po nowym roku i nie logował się na stronę już. Danny też zniknął wtedy, ale wrócił, Socjopaty też nie ma.
1
@puyol_presidend5 ten ostatni akurat na przymusowych wakacjach jest, nie wiem czy nie dożywotnich. Właśnie brakuje Shiby. Nie lubię jak ktoś tak znika ze stronki, ale no nie lubię atencjonowania się tym, ze przerwe musi sobie zrobić bo ojej w internecie ktoś pisze to co chce czy coś tam innego.
0
@DaPi Shibe do złudzenia przypomina @contowsky :D Ale mimo wszystko ciekawy jestem co u niego i czy wszystko ok przede wszystkim. @SHIBA powiedz coś
0
@l0Messini Gdyby miał, to na jego profilu byłaby taka informacja: "Użytkownik zbanowany".
0
@LuisSalvano @Kapitan hawk też długo nieobecny.
0
@Witekk10 @ViscaBarca123 tez nie widuje,ale pewnie wróci silniejszy.
0
@LuisSalvano Odess ciężko pracuje:)
0
@ksobi Mi się kontakt z nim urwał odkąd blisko miesiąc temu poleciał na urlop.
Komentarz usunięty przez użytkownika