La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1502 Culés

konto usunięte

0

Czyli na Napoli z pomocników kto został? De Jong, maestro Rakitić i może Roberto? :D

3

@Xavinho54 Tak :D o ile Roberto doleczy kontuzje

konto usunięte

0

@Coutinho007 a z przodu Griezmann, Messi i młody Fati... Będzie cud jak awansujemy :/

1

@Xavinho54 W sumie jeszcze może zagrać Puig z Napoli albo Collado, ewentualnie Monchu :D
Dzięki Bogu gramy na CN i być może się uda, ale jak w 1/4 dostaniemy jakiegoś Kolosa pokroju Bayernu, City, LFC, PSG, Juve czy nawet kogoś mocnego jak Atalanta czy Lipsk dostaniemy bęcki.

konto usunięte

0

@Xavinho54 + Artur i Puig

konto usunięte

0

@Coutinho007 i tak nie zaryzykuje z Puigiem/Collado w 1 składzie.. A jeśli już jednego wpuści w 2 połowie to obawiam się że może być już pograne :v

2

@Explode Arthur kontuzja, drugi Artur zawieszony, Busi zawieszony, Roberto kontuzja jeszcze.

konto usunięte

0

@Explode Arthur kontuzja przecież

1

@Xavinho54 Wolał bym spróbować jednym z nich zaryzykować niż świeżo po kontuzji dawać Roberto do środka pola, który gra tam totalnie bez barwnie a po kontuzji jeszcze do tego będzie bez formy.

0

@Xavinho54 zagramy 3-4-3/3-5-2
MATS
Pique-Umtiti-Lenglet
Semedo-Rakitić-De Jong-Alba
Messi-Griezmann-Firpo/Fati

Na ławce nie mamy nikogo poza Neto i jednym z dwójki Firpo/Fati...

konto usunięte

2

@Coutinho007 Arturem to póki co nie wiadome, równie dobrze może wrócić na następny mecz :P

2

@Explode Mam nadzieję, że wróci.

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?