La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

konto usunięte

8

Piszecie tutaj by nie siać paniki z powodu wirusa. Naprawdę uważacie że La Rambla jest miejscem gdzie można spowodować wielką panikę w społeczeństwie? Przecież to nie my użytkownicy zamkneliśmy 12 mln Włochów w swoich domach na północy tego pięknego kraju. To nie my wprowadziliśmy kontrolę temperatury na większości granicach Polski ze swoimi sąsiadami. Również to nie my użytkownicy zamykamy rozgrywki sportowe dla kibiców a koncerty odwołujemy. Przestańmy się oszukiwać i zacznijmy racjonalnie patrzeć na to co się dzieje dookoła. Kto chodzi do sklepów to widzi jak wykupywany jest towar a mówimy o Polsce ktora ma 17 zarażonych osób. Wyobraźcie sobie co się dzieje w Niemczech w Anglii czy też we Francji. Jest syf i pisanie by nie siać paniki jest bez sensu bo to nie media są problemem nie my użytkownicy ale rządy podejmują takie decyzje a nie inne.

konto usunięte

3

@Janiama no skoro jest miejscem mogącym narazić wrażliwego faceta po 40 na hejt to nic mnie nie zdziwi

konto usunięte

5

@Lord_Vader Za godzinę kolejny post spłodzi na ten temat

konto usunięte

0

@Lord_Vader Człowiek po 40 nie moze być wrażliwy? Gdzie ty żyjesz chłopczyku? Kto cię wychował na takiego zimnego faceta? Faceta prawda bo nie wiem czy to prawda!

konto usunięte

2

@tristan87 Spłódź coś sam,

konto usunięte

0

@Janiama nie jestem zimny a jedynie zażenowany bo gdyby faktycznie bolało cię to co tu piszą to byś tu nie wchodzil

0

@Janiama za pare dni będzie to samo w 10 krajach europy naraz moim zdaniem i wszędzie będą szpitale przepełnione bo kraje nie są na to przygotowane w Polsce 1800 miejsc. Teraz czekają wszedzie aż będzie 10 tyś zarażonych to dopiero zaczną kwarantanny wprowadzać, a ludzie umierają.

3

@Janiama Nie! Po pierwsze zawsze trzeba zacząć od siebie, a nie oglądać się na innych. Po drugie LR jest medium społecznościowym i jak najbardziej można tutaj jak na każdym innym tego typu medium siać panikę i nakręcać niepotrzebnie spiralę strachu. Nikt rozsądny nie lekceważy zagrożenia, jednak nadmierna panika i sianie wizji katastroficznych niczemu dobremu nie służy, a wręcz przeciwnie, prowadzi ludzi do skrajnych, nielogicznych, absurdalnych zachowań.

konto usunięte

4

@Stoiczkow Jak się tu czasami wejdzie i poczyta posty, to aż człowiek boi się przez okno wyjrzeć, bo myśli, że ludzie na ulicach umierają.

konto usunięte

0

@Stoiczkow W punkt, nikt rozsądny nie lekceważy zagrożenia! Niestety, ale dlatego tutaj dodalem komentarze na ten temat patrząc co piszą użytkownicy. Zwolennicy płaskiej ziemi, zamachu w Smoleński czy też niczego wartego wirusa. To nie jest wywoływanie paniki ale realna ocena trudnej sytuacji.

konto usunięte

1

@Kajtek77 Moja mam mieszka w Mosinie pod Poznaniem. Ma 70 lat i jest nerwowa bo Pani w wieku 56 lat z tej małej miejscowości leży w stanie cięzkim w szpitalu na korona wirusa. Nikt nie wie jak się kobieta zaraziła bo nie miała kontaktu z nikim zarażonym o którym Państwo wie. Mała miejscowość starsza kobieta ma prawo się bać?

konto usunięte

2

@Janiama Oczywiście, że ma prawo, skoro wirus "poluje" w szczególności na osoby starsze i schorowane.

konto usunięte

0

@Kajtek77 Nie do końca prawda, bo wirus zaraża wszystkich. Dzisiaj chłopaka w wieku 25 lat ale umierają głównie osoby starsze. Poziom umieralności w wieku powyżej 70 lat jest bardzo wysoki patrząc na ilośc zarażeń.

konto usunięte

0

@Janiama Najcięższe przypadki to osoby o obniżonej odporności. Ciekaw jestem ile było osób zarażonych, których organizm sam zwalczył wirusa. Podejrzewam, że sporo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?