La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1413 Culés

0

No ciekawie się robi...


konto usunięte

0

@macio_944 Czuję, że zamkną szkoły.

0

@LuisSalvano
Bardzo możliwe. Sam nie wiem, może to będzie rozsądne, żeby na jakiś czas pozamykać takie miejsca. Z tym, że kościoły i różne inne skupiska ludzi też wypadałoby jakoś ogarnąć.

7

@LuisSalvano Chciałbyś. Nie ma na to szans. Zamykane będą jedynie te gdzie występuje potencjalne zagrożenie. Wczoraj właśnie u mnie w Szczecinie zamknęli jedną szkołę i przedszkole na jednej ulicy.

0

Szkoły, uczelnie powinni kościoły, ale będą się bać no i oczywiście granice dla ruchu turystycznego i niehandlowego. Miesiąc chyba jakoś sobie damy radę z takimi ograniczeniami.

konto usunięte

0

@Bobo25 Ja nie muszę chiec. U nas dyrekcja już poinformowała, że na 99% na dniach zamknie szkołę :)

2

@LuisSalvano O tym właśnie mówię, że to będą pojedyncze przypadki, wynikające z konkretnej sytuacji a nie tak jak napisałeś że czujesz że politycy zdecydują o zamknięciu szkół. To nierealne, ile ludzi by wtedy do pracy nie przyszło...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?