La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1989 Culés

konto usunięte

2

Dzieciaku, nastolatku! Brak szkoły to nie jest czas wolnego i ferii! Masz siedzieć w domu na dupie, a nie łazić gdzie chcesz. To jest kwarantanna domowa!
Minister mówił, że osoby młode również mogą być narażone. Do tego chcesz uśmiercić swoich rodziców, wujków, babcie i dziadków?

2

@Piotr89Sand ja sobie idę na zakupy już zaplanowałem

konto usunięte

1

@matelkoveb

konto usunięte

0

@Piotr89Sand albo ma się jaja i zamyka wszystko, albo zachowujemy się dalej nie konsekwentnie. Niech młodzież chodzi ile wlezie, galerie handlowe, sklepy i w końcu kościoły... Albo będziemy konsekwentni i faktycznie walczymy z koronawirusem albo dalej lećmy w kulki

konto usunięte

0

@kamilos1214 Czyli albo wszystko zamykamy, albo jesteśmy idiotami, którzy narażają siebie i innych, bo im tego zabroniło państwo?

konto usunięte

0

@Piotr89Sand albo zamykany wszystko i to ma sens albo dajmy sobie spokój. Zobacz dane, 60-70% społeczeństwa zarazi się koronawirusem. I oczywiście większość przejdzie go bezobjawowo

konto usunięte

0

@kamilos1214 Chodzi o opóźnienie zachorowań żeby zrobić miejsce w szpitalach. Jak się one nałożą z chorymi np. na grypę, to umieralność będzie 10%.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?