- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1731 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1731 Culés
6
Dobra decyzja wg. mnie. Zminimalizuje to na pewno w jakimś stopniu rozprzestrzenianie się wirusa. PiS póki co bardzo ładnie sobie punktuje w społeczeństwie i jak tak dalej pójdzie, że wirus w pewnym stopniu się zatrzyma przez takie radykalne działania, to społeczeństwo to doceni i notowania im jeszcze wyżej wystrzelą. Tym bardziej Dudzie. Więc abstrahując od wirusa: idealny moment dla PiSu.
Komentarz usunięty
0
@macio_944
Działania prewencyjne dobre, ale musimy wykonywać chyba więcej testów.
Komentarz usunięty
0
@macio_944 szacuje się się że 60-70% społeczeństwa zarazi się koronawirusem. Oczywiście zdecydowana większość przejdzie go niezauważenie. Jak nie jesteś osobą starszą lub schorowaną nie masz czegoś się bać
2
@macio_944 Stety niestety słychać tylko przekaz rządu a w nim, że wszytko jest pod kontrolą. Z drugiej strony prawie w ogóle nie jest słyszany głos szpitali które krzyczą, że wszystkiego im brakuje. Wiadomo jest to zaplanowane działanie rządu bo jak coś będzie nie tak w szpitalach to pacjenci będą psioczyć na straszną służbę zdrowia a nie na rząd. PIS albo będzie miał szczęście i się u nas epidemia mocno nie rozwinie albo za miesiąc wybuchnie liczba zakażeń i wtedy społeczeństwo zauważy, że mydliło się im oczy. Zły scenariusz dla społeczeństwa równa się zły scenariusz dla PISu w mojej opinii. Sam pracuje w służbie zdrowia i w tym momencie mamy problem z zakupem jakichkolwiek środków do dezynfekcji które powinny być na rzecz służby zdrowia zabezpieczone, a tak Janusz z Grażą nakupowali ile wlezie i za pół roku wyląduje to w koszu.
0
@kamilos1214
Właśnie sam nie wiem czy mam się czego bać, czy nie :)
Niby jestem młody i ̶p̶i̶ę̶k̶n̶y̶ 26-cio latek, choruję dość rzadko, nawet jak latam z gołym łbem, ale mam problemy czasem z płucami lub oskrzelami. Spirometrię miałem robioną - nie wykazała astmy jako takiej, ale raz na jakiś czas zażywam specjalny inhalator. Często dużo wydzieliny mi się zbiera gdzieś w górnej części klatki piersiowej i muszę do odkrztuszać, bo jak tego nie robię to trochę ciężko mi się oddycha, mam świsty etc. Często występuje to w sytuacji, gdy albo się długo śmieje, albo za dużo wypije, albo mam mocną zgagę. Dziwne. Dlatego wydaje mi się, że może być to np. refluks. Tak czy siak 19-go idę do lekarza by sprawdzić, zapisać się na konkretne badania etc. Najdziwniejsze jest to, że czasem jak biegam po boisku, to mi nic kompletnie nie jest... :)
Więc już sam nie wiem. Zobaczymy :P