La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1518 Culés

0

Politechnika Śląska oficjalnie zamknięta na 14 dni . Jak dla mnie to tragedia i nie rozumiem tych którzy się cieszą będąc na technicznych studiach . Zreszta nie tylko na technicznych .Przecież to wszystko będzie trzeba nadrobić , to nie liceum . Będziemy chodzić w lipcu pewnie , albo rozbija nam plan w taki sposób ze będziemy mieć codziennie do 20 . Półtora miesiąca temu się śmiałem z memów z Chin , a teraz zamykają mi własna uczelnie z tego samego powodu . Pozdrawiam tych którzy wciąż myślą ze to mały problem to co się dzieje aktualnie na świecie .

konto usunięte

1

@Janas11224 Nie tylko Politechnika Śląska, ale wszystkie uczelnie i placówki oświatowe w całym kraju. Decyzja premiera.

0

@TheNekro94 tak wiem , ale jednak już wczoraj popołudniu zamknięto Wrocławska , wieczorem UŚ, a dziś dopiero Polsl. Dziś miałem wykład na którym obowiązkowo miał być cały rok , czyli 250 osób .

0

@Janas11224 Jesteś studentem, zakres materiału znasz. Książki i do nauki.

0

@mkord jestem na budownictwie . Nie znam całego zakresu materiału bo co tydzień konsultuje projekty a po nich będą kolejne , a jakie to jeszcze nie wiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?