La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

0

Do którego grona osób należycie komentując niektóre posty np na fb?
1. Piszecie "Bo człowiek to najgorsza zaraza tego świata, człowiek to potwór, bez ludzi świat byłby piękniejszy".
2. Denerwuje was jak ktoś pisze to co w punkcie pierwszym.
3. Nie widzieliście takich wpisów.

Ja zdecydowanie punkt 2. Wtedy zawsze obczajam profil takiego kogoś, patrzę że np ma dziecko i odpisuję "Aha, czyli np Twoje dziecko też jest najgorszą zarazą i potworem?" :D
Hehe, ja to lubię ten sport. Może dla was to nie śmieszne, ale lubię gasić takie populistyczne teksty.

konto usunięte

3

@puyol_presidend5 nie mam facebooka

konto usunięte

0

@puyol_presidend5 4) nie mam fb

0

@puyol_presidend5 ja tam nic nie piszę, nie lubię dyskutować z kimś kto nie ma pojęcia na dany temat, gdy ja akurat w czymś wiem trochę więcej :)

0

@puyol_presidend5 A ja podobnie jak Ty czasami lubię sobie 2) wrzucić na warsztat :D Szczególnie lubię cytat z Sci Funa np sznura :D

konto usunięte

1

@Avada Kedavra Nie chciałbym cię spotkać w ciemnej uliczce,nie wiadomo co takiemu dziwakowi siedzi w głowie.

konto usunięte

2

@dominik127pl w jasnej też byś nie chciał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?