La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1517 Culés

konto usunięte

1

Nie chciałbym, żeby Barcelona zdobyła mistrzostwo w taki sposób, ale szczerze mówiąc wszystkie rozgrywki sportowe schodzą na bardzo daleki plan w obliczu tego co się dzieje. Najważniejsze jest zdrowie kibiców, działaczy, zawodników. Trofea w tym sezonie nie powinny być żadnym wyznacznikiem.
Wielka szkoda, bo liczyłem, że np. Lakers zdobędą mistrzostwo honorując Kobego, ale teraz nie wiadomo co będzie. Nie ma sensu panikować, ale działacze nie mogą pozwolić, żeby wszystko się rozprzestrzeniało na stadionach czy halach. Liczę, że górę weźmie rozsądek, a nie kasa.

0

@student97r właśnie chciałem sobie nba obejrzeć ale zapomniałam że odwołane wszystko :c

konto usunięte

0

@Encore Możliwe, że odwołają rozgrywki do połowy kwietnia, bo wtedy zaczynają się play offy, a potem zaczną. Pisałem dzisiaj potencjalne pary. Owszem, byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do niektórych klubów, ale są rzeczy ważniejsze od sportu. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?