La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1517 Culés

2

https://www.instagram.com/p/B9pWbQCnoFw/?igshid=1dxt7mx1bfcyg
Jestem osobą wierząca ale jak tak można... Nie wiem jaki jest cel chodzenia do kościoła w tym okresie, chyba tylko po to by dać na tace. Pomodlić się można w domu.

0

@Orlik00 Uważam, że jeśli ktoś ma potrzebę iść się pomodlić to ok, niech świątynie będą otwarte, ale wg mnie takich "typowych mszy" powinno nie być.

konto usunięte

0

@Orlik00 nie wiem jaki cel jest chodzenia do kościoła, kiedykolwiek. bilbie czytać można w domu a i piosenek posłuchać

0

@Avada Kedavra niektórzy mają cel i to ich sprawa, czy nie?

0

@Avada Kedavra To proste. Jeżeli jesteś wierzący to kościół jest dla Ciebie miejscem spotkań z Bogiem. Tak samo jak idziesz w odwiedziny do znajomego, tak samo odwiedzasz Boga. Poza tym cały kościół to wspólnota, więc uczestnicząc we mszy jesteś częścią tej wspólnoty, identyfikujesz się z nią (a przynajmniej z jej normalnymi reprezentantami, nie mówię tu o odchylonych przypadkach).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?